Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii za 2021 rok?

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii za 2021 rok?

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii?

Średnio na rozpatrzenie deklaracji podatkowej w Holandii czeka się od 3 do 12 miesięcy. Jeżeli złożysz niezbędne dokumenty w terminie, możesz spodziewać się zwrotu podatku z Holandii już w maju 2022 r. 

Ile czasu ma urząd skarbowy na wysłanie zwrotu podatku z Holandii?

Belastingdienst, czyli Holenderski Urząd Skarbowy ma aż 3 lata na rozpatrzenie Twojego rocznego rozliczenia. W normalnych sytuacjach nie trwa to jednak tak długo. Najczęściej na zwrot podatku z Holandii czeka się 3-4 miesiące.

Pomimo że podatnik nie może nic zrobić z czasem oczekiwania, to im szybciej dostarczysz zeznanie podatkowe, tym wcześniej będziesz mógł liczyć na zwrot pieniędzy. Formularze rozpatrywane są w kolejności, dlatego nie warto czekać z rozliczeniem podatku z Holandii, jeżeli zależy nam na szybkim odzyskaniu nadpłaty.

Zadbaj o poprawnie wypełnione zeznanie podatkowe

Procedura ta przedłuży się jeżeli nieprawidłowo wypełnisz deklarację podatkową – dane będą niekompletne, zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów lub złożysz zeznanie na błędnym druku. Musisz także pamiętać, aby urząd skarbowy posiadał Twój aktualny numer konta bankowego.

Szybkie i prawidłowe załatwienie wszystkich formalności wpłynie znacznie na to, jak długo trzeba czekać na decyzję i ile trwa zwrot podatku z Holandii, dlatego warto powierzyć swoje zeznanie specjalistom z biura podatkowego.

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku?

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny zwrotu podatku z Holandii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Przeczytaj również

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności