Koszt rozliczenia podatku z Holandii – ile zapłacimy za usługi biura rachunkowego?

Koszt rozliczenia podatku z Holandii – ile zapłacimy za usługi biura rachunkowego?

Jaki jest koszt rozliczenia podatku z Holandii?

Koszt usługi rozliczenia podatku z Holandii w biurze podatkowym Borsuk wynosi jedynie 350 zł. W tej cenie uzyskujesz kompleksową pomoc w załatwieniu wszystkich formalności z Belastingdienst. Zapraszamy!

Ile kosztuje zwrot podatku z Holandii?

Wszyscy pracownicy w Holandii na koniec roku podatkowego mają obowiązek rozliczyć się z urzędem skarbowym, składając odpowiednią deklarację. Potrzebna jest do tego karta podatkowa zawierająca szczegółowe informacje dotyczące wynagrodzenia oraz zapłaconych składek. Jest to dla wielu osób szansa, aby uzyskać wysoki zwrot podatku z Holandii. Wymaga to jednak sporo zachodu, dlatego nie zawsze warto się męczyć, i powierzyć sprawy urzędowe w ręce fachowców. Koszt rozliczenia podatkowego w naszym biurze podatkowym wynosi 350 zł (80€), natomiast rozliczenie wspólnie z partnerem fiskalnym – 400 zł (95 €)

Jeżeli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu różnego rodzaju świadczeń z Holandii, to również możesz zgłosić się o naszą pomoc. Zdobędziemy dla Ciebie zasiłek rodzinny (Kinderbijslag), odzyskamy składki emerytalne STiPP, kartę podatkową Jaroopgave czy dofinansowanie ubezpieczenia Zorgtoeslag.

Rozliczenie podatku z Holandii w Polsce

Jeżeli pozostajesz polskim rezydentem podatkowym, to jesteś zobowiązany złożyć deklarację podatkową również w polskiej skarbówce.  Rozliczenie dochodów zagranicznych w Polsce to tylko 150 zł. W tej cenie załatwimy dla Ciebie wszystkie formalności związane z zarobkami, które uzyskałeś w Holandii, tak abyś spełnił wszystkie zobowiązania względem polskiego fiskusa. Wszystko odbywa się drogą elektroniczną, więc nie ma znaczenia, w jakim kraju obecnie przebywasz.

Skorzystanie z usług profesjonalnego biura podatkowego to niebywała oszczędność czasu i nerwów. Będziesz miał pewność, że wszystko zostało uzupełnione poprawnie. Wykorzystamy nasze doświadczenie oraz  doskonałą znajomość systemu podatkowego w Holandii, tak, abyś uzyskał jak najlepsze warunki i otrzymał zwrot, najszybciej jak tylko się da. Zgłoś się do nas już dziś i nie zaprzątaj sobie głowy formalnościami. Koszt wszystkich usług związanych z podatkami z Holandii znajdziesz w naszym cenniku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  Jak samemu rozliczyć się z podatku w Holandii?

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku? 

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z Holandii. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny prawa podatkowego takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności