Wykup STIPP-BPL

O nas

„Biuro Borsuk” to jedno z najdłużej działających biur rozliczeń zagranicznych w Polsce. Zaczynaliśmy w 2002 roku oferując usługi dla osób z tzw. czerwonym paszportem, początki były trudne, jadnak dzięki nim zbudowaliśmy solidne fundamenty. Nasze bogate, dwudziestoletnie doświadczenie, pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się szeroko pojętym tematem zwrotu podatku z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Nasze biuro cieszy się zaufaniem wśród tysięcy Polaków, którzy każdego roku potrzebują pomocy w wypełnianiu i składaniu deklaracji do zagranicznych urzędów skarbowych.

Przez te wszystkie lata udało nam się odzyskać ponad 150 milionów euro m.in. ze zbyt wysoko naliczonych zaliczek na poczet podatku dochodowego czy też zaniżonych ulg, które należały się naszym klientom. 

Staramy się być elastyczni i dopasowani do każdego indywidualnie – na to pozwala nam nasz zbudowany przez lata zespół. Biuro Borsuk jest nowoczesnym biurem zatrudniającym wielu ekspertów z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych, dzięki czemu każdy nasz klient, który decyduje się na współpracę z nami, zyskuje gwarancję zadowolenia.

Nasi specjaliści na co dzień kontaktują się z zagranicznymi urzędami skarbowymi i na bieżąco są ze wszystkimi zmianami podatkowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot podatku z zagranicy.

Nasza firma ma jasny cel: sprawić, aby każdy klient poczuł się zaopiekowany i mógł liczyć na szybkie, bezpieczne i bezproblemowe odzyskanie swoich pieniędzy. 

Jeśli szukasz biura rozliczeń zagranicznych, które zajmie się wszystkimi formalnościami za Ciebie i pomoże ze zwrotem podatku, koniecznie odezwij się do nas już dziś, korzystając m.in. z formularza kontaktowego. W razie pytań pozostajemy otwarci na kontakt telefoniczny lub mailowy – zapraszamy!