Zwrot podatku z Holandii – kiedy przychodzi na konto?

Zwrot podatku z Holandii – kiedy przychodzi na konto?

Kiedy przychodzi zwrot podatku z Holandii?

Zwrot podatku z Holandii przychodzi na konto podatnika średnio od 3 do 6 miesięcy po złożeniu zeznania w urzędzie. Nie ma jednak wyznaczonego konkretnego terminu, dlatego warto jak najszybciej załatwić wszystkie formalności związane ze zwrotem podatku i uzbroić się w cierpliwość.

Ile czeka się na zwrot podatku z Holandii?

Deklarację podatkową w Holandii musisz złożyć do 1 maja jeśli posiadasz meldunek, lub do 1 lipca w przypadku jeśli nie jesteś zameldowany.

Jeżeli złożysz wniosek w terminie wniosek w terminie to pieniędzy z tytułu zwrotu podatku z Holandii możesz spodziewać się na koncie już pod koniec czerwca tego samego roku. Najlepiej jak najszybciej załatwić wszystkie formalności – istnieje szansa, że otrzymasz zwrot podatku jeszcze szybciej.

Ile czasu ma Belastingdienst na zwrot podatku?

Wstępną decyzję podatkową możesz otrzymać nawet w ciągu kilku tygodni, natomiast na ostateczną decyzję holenderskiego urzędu holenderski czeka się czasami nawet do 3 lat. Może się więc okazać, że będziesz musiał zwrócić, zwrócić część lub całość otrzymanych pieniędzy – w większości przypadków jednak postanowienie początkowe zostaje podtrzymane. Długi czas oczekiwania wynika z konieczności bardzo dokładnego zweryfikowania przez Belastingdienst zaświadczeń o dochodach z Polski

Niestety nie możesz zrobić wiele, aby szybciej odzyskać swój zwrot podatku z Holandii, jednak im wcześniej dostarczysz zeznanie podatkowe, tym większa szansa na sprawne zakończenie sprawy. Skorzystaj z pomocy biura podatkowego, a w prosty i wygodny sposób zgromadzisz wszystkie niezbędne dane i dokumenty potrzebne do złożenia deklaracji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  Kara za nierozliczenie podatku w Holandii: trzeba się bać?

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku?

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny zwrotu podatku z Holandii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności