Ile kosztuje rozliczenie PIT z zagranicy?

Ile kosztuje rozliczenie PIT z zagranicy?

Ile kosztuje rozliczenie PIT z zagranicy?

Za rozliczenie dochodów zagranicznych w Polsce zapłacisz w naszym biurze podatkowym tylko 150 zł (35 €) w przypadku składania deklaracji lub 200 zł (45 €) w przypadku rozliczenia wspólnego.

Ile zapłacisz za rozliczenie PIT-36 ZG?

Jeżeli osiągałeś dochody za granicą a centrum Twoich interesów życiowych i gospodarczych znajdują się w Polsce to znaczy, że urząd skarbowy uznaje Cię za rezydenta podatkowego. Oznacza to, że musisz rozliczyć całość swoich dochodów (z Polski plus zagraniczne) w rocznym zeznaniu podatkowym. Do standardowego formularza PIT-36 będziesz musiał dodać załącznik ZG, na którym zawarte będą informacje o zarobkach i zapłaconych podatkach w innym kraju bądź krajach.

Poniżej przedstawiamy cennik usług naszego biura podatkowego związanych z rozliczeniem podatku z zagranicy. Opłaty prezentują się następująco:

  • rozliczenie PIT-36 ZG przy maksymalnie 3 formularzach PIT-11 – 150 zł (35 €),
  • rozliczenie PIT-36 ZG przy maksymalnie 5 formularzach PIT-11 – 200 zł (45 €),
  • rozliczenie PIT-36 ZG przy maksymalnie 8 formularzach PIT-11 – 250 zł (60 €),
  • rozliczenie PIT-36 ZG wspólnie z małżonkiem – 200 zł (45 €),
  • korekta rozliczenia PIT-36 ZG – 200 zł (45 €).

Sprawdź też: PIT/ZG – jak przeliczyć walutę?

Do kiedy trzeba złożyć PIT-36 załącznikiem ZG?

Ostatecznym terminem, do którego należy złożyć deklarację PIT-36 ZG jest 30 kwietnia roku następującego po roku którego dotyczy rozliczenie. W przypadku gdy wypadnie on akurat w dniu wolnym od pracy następuje przesunięcie terminu na następny wolny dzień roboczy. 
Nie zwlekaj ze złożeniem deklaracji i zgłoś się do naszego biura podatkowego Borsuk Podatki – załatwimy za Ciebie wszystkie formalności z polskim urzędem skarbowym szybko, skutecznie i w atrakcyjnej cenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ  Co grozi za nierozliczenie się z zagranicy? Poznaj obowiązujące przepisy

Zobacz też: PIT/ZG: dochód brutto czy netto? Co tam wpisać?

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku? 

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny prawa podatkowego takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności