Zwrot podatku z Holandii – ile można dostać?

Zwrot podatku z Holandii – ile można dostać?

Zwrot podatku z Holandii – ile można dostać?

Średni zwrot podatku z Holandii uzyskiwany przez naszych rodaków to aż 960 euro! Złożenie rocznej deklaracji podatkowej, w wielu przypadkach jest bardzo korzystne i jest szansą na odzyskanie sporej części, a często nawet całości zaliczki wpłaconej na poczet podatku dochodowego. Dowiedz się, na jaki Ty możesz liczyć zwrot.

Ile wyniesie zwrot podatku z Holandii?

Wysokość zwrotu podatku jest ustalana indywidualnie i zależy głównie od dochodów i progów podatkowych. Wpływ na możliwość odzyskania wpłaconych zaliczek ma również wiele innych czynników wpływających na ulgi i potrącenia.

Najkorzystniejsze warunki zwrotu przysługują rezydentom podatkowym, czyli osobom, których 90% dochodów pochodzi z Holandii. W takim wypadku przysługują liczne ulgi oraz możliwość wspólnego rozliczenia z partnerem fiskalnym, co znacznie przekłada się na wysokość zwrotu podatku.

Aby złożyć taką deklarację niezbędny będzie dokumentu UE/WE, czyli zaświadczenia wykazującego dochody na terenie krajów całego świata, wydawanego przez Polski Urząd Skarbowy.

Jaki uzyskasz zwrot podatku z Holandii?

Przed złożeniem deklaracji podatkowej warto przeanalizować wszystkie dostępne opcje, mogące wpłynąć na to ile można dostać zwrotu podatku z zagranicy.

Najpopularniejszym odliczeniem od podatku, z którego mogą skorzystać rodzice pracujący w Holandii, jest ulga podatkowa na dziecko. Kolejną możliwością jest Arbeidskorting która pomniejsza podatek i przysługuje wszystkim osobom zatrudnionym w Holandii i może wynosić nawet 1504 euro. W przypadku małżeństw korzystne będzie rozliczenie wspólne, a prawo przewiduje także odzyskanie części ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag). Jeżeli interesuje Cię wysokość Twojego zwrotu podatku za rok 2021, zgłoś się do naszego biura podatkowego, a oszacujemy tę sumę, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku?

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny zwrotu podatku z Holandii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Przeczytaj również

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności