Jak przyspieszyć zwrot podatku z Holandii?

Jak przyspieszyć zwrot podatku z Holandii?

Jak przyspieszyć zwrot podatku z Holandii?

Najskuteczniejszym sposobem na szybkie uzyskanie zwrotu podatku z Holandii jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego biura podatkowego. Gwarantuje to bezbłędne, wygodne i szybkie rozliczenie i daje szansę na szybkie odzyskanie pieniędzy.

Zadbaj o szybki zwrot podatku z Holandii!

Belastingdienst nie ma wyznaczonego jednego konkretnego terminu, w którym musi przelać pieniądze ze zwrotu podatku z Holandii na konto podatnika. Czy oznacza to, że nie możemy nic zrobić i jedynie uzbroić się w cierpliwość? Tylko częściowo, ponieważ na etapie składania możemy swoimi działaniami wpłynąć na przyspieszenie całego procesu. Średni czas oczekiwania wynosi od 3 do 12 miesięcy. 

Rozlicz się w terminie

Przede wszystkim musimy dotrzymać wyznaczonego terminu i złożyć deklarację podatkową w urzędzie skarbowym jak najszybciej jak to możliwe. Im szybciej załatwimy wszystkie formalności i dostarczymy wymagane dokumenty, tym większa szansa na szybkie odzyskanie pieniędzy.

Dla osób zameldowanych Holandii termin wyznaczony został na 1 maja, natomiast podatnicy bez meldunku muszą rozliczyć się 1 lipca. Jeżeli zdążysz złożyć wniosek do Belastingdienst do ostatniego dnia marca, masz szansę odzyskać zwrot nawet do końca czerwca.

Poprawnie wypełnij deklarację

Błąd popełniony podczas uzupełniania rocznej deklaracji podatkowej może zdecydowanie przedłużyć cały proces odzyskiwania zwrotu z Holandii. Nawet najmniejsza niedokładność  w danych osobowych, pomyłka w obliczeniach, źle wybrany formularz wymagać będzie dokonania korekty. Oznacza to konieczność dodatkowej korespondencji z urzędem skarbowym i ponowne sprawdzenie formularza. Warto więc sprawdzić dokładnie poprawność uzupełnienia wszystkich danych lub skorzystać z odpowiednich programów, lub pomocy specjalistów.

Upewnij się, że Belastingdienst posiada Twoje aktualne konto bankowe

Najszybciej odzyskamy pieniądze korzystając z przelewu od Belastingdienst. Musimy jednak zadbać, aby urząd posiadał nasze aktualne konto bankowe. Jeżeli nie będzie dokładnie wiadomo, gdzie przelać pieniądze konieczność ustalenia tego przez urzędników sprawi, że czekać będziemy zdecydowanie dłużej.

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku? 

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny prawa podatkowego takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Przeczytaj również

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności