Ile kosztuje rozliczenie PIT z Niemiec?

Ile kosztuje rozliczenie PIT z Niemiec?

Ile kosztuje rozliczenie PIT z Niemiec?

Rozliczenie podatkowe z Niemiec w biurze Borsuk to koszt 400 zł. Zapewniamy wysoki i szybki zwrot podatku oraz fachowe wsparcie podczas całego procesu. 

Rozliczenie z Niemiec z biurem podatkowym Borsuk

Rozliczenie podatku dochodowego z Niemiec nie jest obowiązkowe dla osób nieposiadających statusu rezydenta. W dalszym ciągu jednak warto zastanowić się nad złożeniem zeznania, ponieważ Polacy pracujący w tym kraju bardzo często mogą uzyskać bardzo korzystny zwrot podatku z Niemiec. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze warunki i zgłoś się do nas – koszt indywidualnego rozliczenia to 400 zł (95€).

W Niemczech, tak jak i w naszym kraju małżonkowie mają możliwość wspólnego rozliczenia. Daje to liczne korzyści i pozwala na skorzystanie z korzystniejszych odliczeń i ulg, zwłaszcza przy dużej dysproporcji w zarobkach i odpowiedniej kombinacji klas podatkowych. Dzięki temu otrzymasz znacznie korzystniejszy zwrot podatku z Niemiec. W przypadku rozliczenia z partnerem pobieramy opłaty w wysokości 500 zł (125 €)

Jeśli otrzymasz wezwanie do rozliczenia z niemieckiego urzędu skarbowego, a nie pracowałeś już Niemczech, to masz obowiązek złożenia tzw. rozliczenia zerowego. Koszt takiej usługi w naszym biurze podatkowym to 250 zł (60 €).

Jeśli pozostajesz w dalszym ciągu polskim rezydentem podatkowym czeka także rozliczenie z polską skarbówką. PIT36/ZG również możemy złożyć za Ciebie – kosztuje to 150 zł (35 €).

Jakie dokumenty będziemy potrzebować?

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług będziemy potrzebować od Ciebie odpowiednich danych. W tym celu powinieneś zgromadzić najważniejsze dokumenty zawierające informacje o Twoich dochodach oraz zaliczkach na podatek pobieranych przez pracodawcę. Tylko w ten sposób będziemy w stanie obliczyć należny do zapłacenia podatek. W Niemczech może być to Lohnsteuerbescheinigung (zaświadczenie podatkowe) Lohnsteuerkarteoraz (karta podatkowa) lub Abrechnung (wycinki z wypłaty).

Należą Ci się ulgi podatkowe w Niemczech? Należy to udokumentować odpowiednimi drukami w zależności od rodzaju odliczenia. Mogą być potrzebne paragony potwierdzające koszty poniesione na dojazdy do pracy lub sprzęt przeznaczony do wykonywania zawodu.

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku? 

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny prawa podatkowego takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”.

Przeczytaj również

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności