Kiedy SKAT wypłaca zwrot podatku 2022?

Kiedy SKAT wypłaca zwrot podatku w 2023?

Kiedy SKAT wypłaca zwrot podatku w 2023?

Jeżeli złożysz zeznanie w terminie, na zwrot podatku z Danii możesz liczyć w czasie do sześciu miesięcy. Duński urząd skarbowy SKAT rozpoczyna rozpatrywanie wniosków po 1 lipca, ale warto złożyć deklarację jak najszybciej i liczyć na szybki zwrot.

Jak sprawdzić kiedy dostanę zwrot podatku z Danii?

Niestety nie możliwości sprawdzenia, w jakim dokładnie terminie przyjdzie do nas zwrot

Nie jesteśmy więc w stanie dowiedzieć się w żaden sposób, jaki jest aktualny statusu zeznania, ani poznać przewidywanej daty przelewu. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie mamy żadnego  wpływu na przyspieszenie decyzji duńskiego urzędu skarbowego. 

Jedynym wyznacznikiem może być jedynie termin złożenia rozliczenia – szybsze złożenie formularza może wpłynąć na szybszy zwrot podatku z Danii.

Czy można odebrać zwrot podatku z Danii w Polsce?

Zwrot podatku przez duński urząd skarbowy wysyłany jest od jakiegoś czasu wyłącznie w formie elektronicznej na rachunki bankowe zarejestrowane w NemKonto. Jako NemKonto wskazać możemy dowolne aktywne konto bankowe niezależnie od kraju.

Przed złożeniem zeznania podatkowego w Danii należy więc pamiętać, aby nasze konto w systemie było aktualne. Nie ma żadnego problemu, żeby było to Polskie konto, co pozwoli odebrać zwrot w naszym kraju, nawet gdy już dawno nie pracujemy w Danii.

Pracowałeś za granicą i szukasz pomocy w rozliczeniu podatku? 

Skontaktuj się z nami – nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku z zagranicy. Zatrudniamy ekspertów posiadających ogromną wiedzę z dziedziny prawa podatkowego takich krajów jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia czy Belgia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala osiągać nam doskonałe rezultaty i oferować najwyższą jakość usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy – „Biuro Borsuk”

Aby zamówić dokumenty, należy wypełnić poniższy formularz:

    Klikając “Wyślij”, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z Regulaminem serwisu i Polityką Prywatności